Kandydują do Rady Miasta Lubawka

Piotr Marciniak    okręg nr 1  

(głosowanie; Zespół Szkół Publicznych
im. Żołnierzy Sybiru, ul. Mickiewicza 4 Lubawka)

Wyborcy z ulic; Graniczna, Nadbrzeżna, Podgórze, Sudecka ,Szeroka, Węglowa, Zakopiańska

Piotr Marciniak2,5x3,5 II

Agnieszka Długosz      okręg nr 2

(głosowanie; Zespół Szkół Publicznych
im. Żołnierzy Sybiru, ul. Mickiewicza 4 Lubawka)

Wyborcy z ulic; , Brzozowa, Celna, Krucza,Mickiewicza, Podlesie, Polna, Przyjaciół Żołnierza, Sportowa, Szkolna, Szymrychowska, Świerkowa, Torowa.

ja zdjecie

Krzysztof Jawor           okręg nr  3

( głosowanie;    Szkoła Podstawowa, ul. Boczna 13 Lubawka  )

Wyborcy z ulic;  Aleja Wojska Polskiego, Ciasna, Długosza, Domy Kolejowe, Kombatantów

Krzysztof Jawor nowe 5x7

Waldemar Matys   okręg nr  4

( głosowanie;Szkoła Podstawowa, ul. Boczna 13 Lubawka  )

Wyborcy z ulic;  Boczna, Browarna, Garbarska, Łączna, Ogrodowa, Piastowska, Plac Jana Pawła II, Plac Wolności, Pocztowa, Potokowa)

Matys Waldemar 5x7

Jacek Kurach     okręg nr  5

( głosowanie; Szkoła Podstawowa, ul. Boczna 13 Lubawka  )

Wyborcy z ulic;    Górska, Jagiellońska, Jedwabna, Kościuszki, Krótka, Piaszczysta, Tkacka, Wąska, Wiejska, Wodna)

AF1QipMpLIGeqCvOtNB2Si67FcuQNrUUw_jw2zQgKKvy=s512-p-qv=p0212h7nggclelrgcodbe44cpr2dgnvrf,m=e13c5cbb61f693d750857d325f73cf11,x=,t=25-iv1886

 

Marcin Trela   okręg nr 6

( głosowanie;  Dom Kultury ul. Kamiennogórska 19 Lubawka)

Wyborcy z ulic;    Anielewicza, Cmentarna, Dolna,Karkonoska,

Morska, Zielona)

IMG_1200

 

Bolesław Krzemiński   okręg nr 7

( głosowanie;  Dom Kulturyul. Kamiennogórska 19 Lubawka)

Wyborcy z ulic;      Dworcowa

_DSC1593ogniwo

 

Norbert Policht  okręg nr 8

( głosowanie;  Dom Kulturyul. Kamiennogórska 19 Lubawka)

Wyborcy z ulic;     Drzymały, Gazowa, Kamiennogórska, Komunalna, Leśna, Lipowa, Nowa Kolonia, Sienkiewicza

42742108_527293571028534_1039936346866581504_n

 

 

Piotr Wiktorowski   okręg  nr 9

( głosowanie;   Zespół Szkół Publicznych im. „Tkaczy Chełmskich”, ul. Kolonia 14 Chełmsko Śląskie)

Wyborcy z ulic;      Kolonia, Kwiatowa, Matejki, Ogrodowa, Pocztowa, Polna, Słoneczna

Piotr Wiktorowski 5x7

Mirosław Antoniszyn okręg nr  10

( głosowanie;   Zespół Szkół Publicznych im. „Tkaczy Chełmskich”, ul. Kolonia 14 Chełmsko Śląskie)

Wyborcy z ulic;        Kościelna, Młyńska, Podhalańska,

Powstańców Śląskich, Rynek , Sądecka, Starorynkowa

AF1QipPD9k6d5byn_ME1lx6JSOn5PoSd-3abtqVukO7K=s512-p-qv=p0212h7nggclelrgcodbe44cpr2dgnvrf,m=e13c5cbb61f693d750857d325f73cf11,x=,t=25-iv1886

Ewa Garbień okręg nr 11

( głosowanie;   Zespół Szkół Publicznych im. „Tkaczy Chełmskich”, ul. Kolonia 14 Chełmsko Śląskie)

Wyborcy z ulic;    Błażejowska, Kamiennogórska, Lubawska, Strzelecka

Ewa Garbień 5x7

 

Andrzej Ptaszkowski  okręg nr 12

( głosowanie;   Zespół Szkół Publicznych im. „Tkaczy Chełmskich”, ul. Kolonia 14 Chełmsko Śląskie)

Wyborcy z sołectw ;  Błażejów, Okrzeszyn, Uniemyśl

Ptaszkowski 5x7

 

Alfred Bagiński  okręg nr  13

( głosowanie;   Świetlica Wiejska,    Stara Białka  35)

Wyborcy z sołectw ;   Błażkowa, Paczyn, Paprotki, Stara Białka

Alfred Bagiński 5x7

 

Wiesław Król   okręg nr 14

( głosowanie;   Szkoła Podstawowa w Miszkowicach,Miszkowice 8 )

Wyborcy z sołectw ;    Jarkowice, Miszkowice

Wiesław Król

 

Wiesław Król okręg nr  15

( głosowanie; Świetlica Wiejska,  Opawa 59)

Wyborcy z sołectw ; Bukówka, Niedamirów, Opawa, Szczepanów

IMG_20180909_102411

Głosuj na kandydatów KWW „OGNIWO”

                                          TOMASZA KULONA

 

 

 

Reklamy